europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

albert tábor leták
jizdni rady mhd tabor
ceska slovenska televize online
dpmhk jízdní řády
marksová česká televize
herci pojistovna stesti
kompenzace jízdného české dráhy
vánoční obrázky gif
prostřeno cizinci
dotace české dráhy

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeVodnik ceska televize

Vodnik ceska televize

ČT sport – Česká televize vodnik ceska televize
Vodník je česká kriminální televizní minisérie, v pořadí čtvrtá z cyklu Detektivové od Nejsvětější Trojice od autora Michala Sýkory.Premiéra úvodního dílu proběhla na stanici ČT1 31. března 2019.

Images of Vodnik Ceska televize vodnik ceska televize
Kriminalistka Marie Výrová s osobním nasazením a mimo rámec služebních povinností pokračuje v rekonstrukci třicet let staré vraždy malého dítěte, která se odehrála na …

Archiv ČT - online archív pořadů ČT1
Kreslený večerníčkový seriál o dobrosrdečném vodníkovi Čepečkovi, který se řádně stará o svůj rybník i o jeho obyvatele. Hrají: Václav Postránecký, Hana Maciuchová.

Vodník (seriál) – Wikipedie
To bylo totálně WTF. Jelikož se mi ale líbilo prostředí, námět a způsob, jak tento příběh byl natočen a zároveň jsem přijmul některé zvláštnosti, tak nakonec dávám solidní čtyři hvězdičky. Vodník se příjemně vyjímá od toho všeho, co Česká televize běžně natáčí a v tomto případě to nebylo na škodu.

Vodník — iVysílání — Česká televize vodnik ceska televize
Archiv České televize je nejrozsáhlejším televizním archivem v České republice. Obsahuje mnohem rozsáhlejší databázi pořadů než konkurenční archívy TV Prima a Nova. V archivu naleznete původní pořady programů ČT1, ČT2, ČT4 a ČT24 od 1.1.2000.

Vodník — Česká televize
Sledujte ČT on-line. Zpravodajství, publicistika, sport, počasí, pořady od A do Z. Programy ČT1, ČT2, ČT24, ČT sport a videoarchiv iVysílání. Česká

Vodník Čepeček — Pořady — Déčko — Česká televize
Cestománie – Botswana – Placatá Afrika: Putování prosperující jihoafrickou zemí původních Křováků, kde se za lásku platí velká daň a která připomíná nekonečnou pláň stvořenou pro milovníky safari (2002).

Recenze minisérie Vodník režiséra Viktora Tauše - Aktuálně.cz
Vodník je čtvrtá, předposlední řada televizní minisérie z cyklu Detektivové od Nejsvětější Trojice. Marie Výrová ve svém volném čase a na vlastní pěst vyšetřuje policií dávno uzavřený případ nepochopitelné vraždy malého dítěte na olomoucké periferii, která se odehrála před více než pětadvaceti lety.

Vodník (TV seriál) (2019) | ČSFD.cz
Vodník je předposlední minisérií z cyklu Detektivové od Nejsvětější Trojice, který Česká televize začala vysílat před čtyřmi lety. V iVysílání si diváci mohou připomenout předchozí vyšetřování: Případ pro exorcistu, Pět mrtvých psů a Modré stíny. O režii se podělili Jan Hřebejk a Viktor Tauš, který i u