europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

český rozhlas reportér
počasí šluknov
prachatice počasí
motivační obrázky o životě
úřad práce broumov volná místa
zprávy obrázky
muj prekladac
jan šmíd česká televize
katastrální mapa vřesina
eroticke povidky splatka

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeVila tugendhat česká televize

Vila tugendhat česká televize

Vila Tugendhat — Toulavá kamera — iVysílání — Česká televize

Search the worlds information, including webpages, images, videos and more. Google has many special features to help you find exactly what youre looking for.

Národní klenoty - Vila Tugendhat - srdce z onyxu (S01E11

Recenze - Nový dokumentární film nazvaný Osud jménem Tugendhat, který vznikal dva a půl roku v televizním studiu Brno České televize, představí nejslavnější funkcionalistickou vilu světa. Padesátiminutový polohraný snímek v režii Rudolfa Chudoby sleduje osud obyvatel slavné funkcionalistické památky i její dvouletou obnovu od roku 2010.

iVysílání — Česká televize

vila tugendhat česká televize Pokud se Vám hned v prvním dnu nového roku zastesklo po vile Tugendhat, můžete se pomocí kamer Česká televize do vily podívat. Od 14.33 jsou každou hodinu. a to až do 17.33 k vidění živé vstupy na programu ČT24 přímo z hlavního obytného prostoru vily.

VE VILE TUGENDHAT SE NATÁČEL POSLEDNÍ DÍL TELEVIZNÍHO

vila tugendhat česká televize Vila Tugendhat představuje nadčasové funkcionalistické dílo jedinečného německého architekta Ludwiga Miese van der Rohe. Vilu vyprojektoval v roce 1928 pro manžele Tugendhatovy, kteří hledali „místo pro šťastný život" a stavbu svého domova nijak finančně neomezili.

Národní klenoty: Vila Tugendhat - srdce z onyxu — Česká

vila tugendhat česká televize Ve vile Tugendhat se v následujících měsících bude s běžnými návštěvníky střídat filmový štáb. V březnu tam totiž začne v česko-slovenské koprodukci natáčení filmu Skleněný pokoj, inspirovaný stejnojmenným románem. Proti knize se dlouhodobě ohrazuje část rodiny Tugendhatů, kterou město ujišťuje, že film bude uveden jako fiktivní.

Osud jménem Tugendhat (TV film) (2012) | Galerie | ČSFD.cz

Brno - Dcery původních majitelů vily Tugendhat dnes navzdory své skromnosti byly mezi stovkami hostů bez nadsázky největšími celebritami. Znovuzrození unikátní stavby považují za splněný sen. Má pro ně ale i nahořklou příchuť. Koncem šedesátých let měly možnost se s matkou dovnitř podívat, jenže ne jako majitelé, ale vlastně jako nezvaní hosté.

Deset století architektury: Vila Tugendhat — Česká televize

Vila Tugendhat představuje nadčasové funkcionalistické dílo jedinečného německého architekta Ludwiga Miese van der Rohe. Vilu vyprojektoval v roce 1928 pro manžele Tugendhatovy, kteří hledali „místo pro šťastný život“ a stavbu svého domova nijak finančně neomezili.

Dcery z vily Tugendhat byly při jejím otevření — ČT24

vila tugendhat česká televize Vila Tugendhat je ojedinělý architektonický projekt, patří k nejvýznamnějším dílům světové moderní architektury – funkcionalismu a svými jedinečnými křivkami krášlí Brno, Černá Pole.

Images of Vila Tugendhat Česká televize

Závěrečnou část cyklu, která přibližuje tyto události, uvede Česká televize letos na podzim. Dvě a půl hodiny trvající rozhovor Václava Klause a Vladimíra Mečiara v zahradě vily Tugendhat v srpnu 1992, který vedl až k podpisu smlouvy o rozdělení Československa, patří podle režiséra cyklu Roberta Sedláčka k jedné z