europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

kingsoft slunečnice
český rozhlas dvojka fm
finanční úřad beroun datová schránka
michaela nováková amateri
předpověď počasí české budějovice aladin
tesco leták vranov
jídelníček na palačinky
pocasi unanov
albert leták od 4.4
leták albert od 15.6

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeReporter ceska televize

Reporter ceska televize

Česká nezávislá televize - ČNTV - YouTube
Natáčejte videa a staňte se iReportérem České televize. Stáhněte si mobilní aplikaci iReportér do svého telefonu nebo nám posílejte Vaše videa přímo přes naše webové stránky. Nejlepší videa odvysíláme na kanálech ČT1, ČT24, ČT Sport nebo ČT:D! Chci se stát iReportérem

Reportéři ČT — iVysílání — Česká televize reporter ceska televize
Kauzy a reportáže s Markem Wollnerem. Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Zprávičky - iReportér - Déčko — Česká televize reporter ceska televize
Kauzy a reportáže s Markem Wollnerem. Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Redakce sportu České televize – Wikipedie
Ve vysílání České televize – ve Zprávičkách na stanici ČT :D, ale třeba i ve vysílání Událostí České televize nebo na zpravodajské stanici ČT24. Videoškola iReportéra Podívejte se, jak natočit reportáž a stát se iReportérem.

Reportéři ČT — Česká televize
Česká nezávislá televize (ČNTV) byla, až do svého ukončení, projektem nezávislého producenta, kameramana, fotografa a žurnalisty Petra Richarda Orteka. YouTu

Videos of reporter ceska televize
Jednoduché řešení velkého problému. Nizozemci vyhánějí plastový odpad z vody bublinkami. Nizozemská firma představila způsob, jak vyčistit vody plné plastového odpadu – a řešení problému, se kterým se potýká celý svět, je překvapivě jednoduché.

Petr Kopecký - reporter - Ceska Televize | LinkedIn
A stejně jako každý týden, máme pro vás i tentokrát tři nové soutěžící. Jsou jimi Helena Švédová, Marek Handl a Radek Pánik. Hlasovat pro ně můžete buď na stránkách České televize a pořadu Týden v regionech Brno, přes mailovou adresu ireportertydne@ceskatelevize.cz nebo přímo zde, v komentářích pod tímto videem.

Reportéři ČT — ČT24 — Česká televize reporter ceska televize
reporter at Ceska Televize Prague, The Capital, Czech Republic Media Production. Ceska Televize. 3 connections. View Petr Kopecký’s full profile. Its free! Your colleagues, classmates, and 500 million other professionals are on LinkedIn. Join LinkedIn Experience. reporter Ceska Televize.

Reportéři ČT — Česká televize
Reportéři ČT – kauzy a reportáže investigativního týmu Marka Wollnera, aktuální publicistický magazín. Tým reportérů České televize Vám přináší politické, ekonomické i společenské kauzy, hledá zajímavé lidské příběhy a natáčí unikátní rozhovory.

ČT24 — Nejdůvěryhodnější zpravodajský web v ČR — Česká
Sledujte ČT on-line. Zpravodajství, publicistika, sport, počasí, pořady od A do Z. Programy ČT1, ČT2, ČT24, ČT sport a videoarchiv iVysílání. Česká

Markéta Srbová - Sports Reporter - Česká televize | LinkedIn
ŽIVĚ: Kopřivnice - Nové Veselí. Program devátého kola házenkářské extraligy uzavírá souboj sousedů ze středu tabulky. Šestá Kopřivnice hostí Nové Veselí, které má za sebou úspěšnou šňůru čtyř výher a v případě dalšího uspěchu by se posunulo na průběžnou třetí příčku.

Reportéři ČT — Česká televize reporter ceska televize
Sportovní redakce České televize spolupracuje při televizních přenosech s experty. Ti obvykle vystupují jako spolukomentátoři těchto přenosů či v televizním studiu jako odborníci na dané sportovní odvětví. Kromě dalších mezi ně patří:

Česká televize
Zobrazte si profil uživatele Markéta Srbová na LinkedIn, největší profesní komunitě na světě. Markéta má na svém profilu 5 pracovních příležitostí. Zobrazte si úplný profil na LinkedIn a objevte spojení uživatele Markéta a pracovní příležitosti v podobných společnostech.

Reportéři ČT — ČT24 — Česká televize reporter ceska televize
Od převratu v roce 1989 Praha nic takového nezažila. Na Letnou přijelo proti Andreji Babišovi demonstrovat čtvrt miliónu lidí z celého Česka. Vyvrcholila tím jarní série protestů za nezávislou justici, kterou vyvolala demise ministra spravedlnosti Jana Kněžínka a …