europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

lego duplo podlozka dracik
leták penny od 30.9
tanec s vášní rozbal to ulozto
decko progrsm
překladač vět translator
srandovní obrázky psů
otviraci doba urad prace kyjov
předpověď počasí igrane
predpoved pocasi mnisek pod brdy
prostřeno radek cunda

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeQuentos překladač

Quentos překladač

Máte někdo zkoušenost či typ o intenzivní kurz angličtiny

Jak poznají v americe jestli něco smrdí nebo voní, když jak vůně tak smrad se řekne anglicky smell? Doplňuji:quentos: Aha, já si právě říkal, jestli tam nedochází k nějakým nedorozuměním, třeba že manžel s manželkou přijdou k někomu na návštěvu, manžel si sedne na gauč a říká manželce: jé, ten polštář voní jako ty a ona mu vrazí facku.A co ta písnička


Prekladač Google

Jde o překlad z NJ do ČJ? Mělo by to být dobře, ještě ale počkejte na zdatnějšího němčináře. Ve trojce by Aufsatz krom "slohu/slohové práce" šla přeložit i jako (ten) článek.


Překladač vět. Jaký je ten nejspolehlivější? | Odpovědi.cz
quentos překladač

Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků.


Odpověď na otázky v angličtině

Máte někdo zkoušenost či typ o intenzivní kurz angličtiny v Praze pro mého 16-ti letého syna? - poradna, odpovědi na dotaz Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máte někdo zkoušenost či typ o intenzivní kurz angličtiny v Praze pro mého 16-ti letého syna?.


Nj - překlad

Bezplatná služba od Googlu okamžite preloží slová, frázy a webové stránky medzi angličtinou a viac ako stovkou ďalších jazykov.


Jak se řekne anglicky na ozdobu? - poradna Odpovidat.cz
quentos překladač

Překladač; Korektor × Hesla. wann. Reklama: Lekce 4. gehen* fahren* laufen* leben wohnen denken* liegen* lügen* glauben sicher wahr groß klein wenig sehr viel zu viel schön 1 hässlich hoch niedrig riesig was wer wie 1 wo 2 wohin wann welcher, welche, welches warum fähig über 2. Zobrazit vše (32) Okolí. Wandlung Wandschirm Wandschrank


Čo je to ,, Kaleráb ? | Odpovede.sk
quentos překladač

Už jsem ten váš nepoctivý plán odhalil celý. Takže vy si myslíte, že si to hodíte do překladače - dílo několika vteřin - a pak si na této stránce od nějakého naivky, který na to nepřijde, necháte opravit chyby, které nadělal překladač.


Google
quentos překladač

Google translate je v podstatě unikátní překladač, který se umí učit z dat které najde sám na internetu. Google translate je v podstate unikátny prekladač, ktorý sa vie učiť z dát ktoré nájde sám na internete. Existuje viac prekladačov, ale len málo ktorý na takéto technickej úrovni.


Co znamená maďarsky "Szobrokat vittem"? | Odpovede.sk

Mohla bych použít Google překladač, ale tomu moc nevěřím. Přeložil mi to takhle: Hello, please inform us whether the 14th term - 7.21 2012 free for a family and what would be the price. Thank you.Prosím, jestli je tady quentos, jestli by mi mohl poradit, byla bych moc ráda.


Ješte bych potřebovala vědět co znamená po RTG sklerotická
quentos překladač

Rádi Vám pomůžeme, ale iniciativa musí vyjít od Vás (úkoly za nikoho neděláme). Přeložte věty (sama! nepoužívat překladač!), napište je sem a někdo Vám to (bude-li to potřeba) opraví.


Sakra pude někdy google překladač normálně? (todle určitě

Dobrý den, anglicky moc dobře neumím tak bych potřebovala poradit. Byl mi doporučen tento překladač https://www.prekladaczdarma.cz / na místo toho od seznamu, který jsem používala dříve jako lepší. Co si o něm myslíte? Já bohužel nedokážu posoudit jak je přesný a …


wann - překlad do češtiny | slovník slovniky.lingea.cz

Byli bychom však nespravedliví, kdybychom tvrdili, že se nedělo vůbec nic. V letech 1973-1974 vznikala samostatná a svébytná animovaná série, která se k nám do Čech a na Moravu ani nedostala, (Ale dostala, chtělo to jen před několika lety sledovat brzo ráno Novu - pozn.


Výslovnost jména

Na google jsem si dal překladač, naklikl překlad z francouštiny a potom klikl na reproduktor dole pod vloženými slovy Émile Zola /tak se to správně francouzky píše to jsem zase okopíroval ve wikipedii, ale opět zadáním jména Zola na google. A slyším Emíl /ano, vyslovené dlouhé í / Zola /ale to l v příjmení je vyslovené měkce, měkčeji, než je běžně vyslovujeme


Excel: Vládání textu po odstavcích - poradna Odpovidat.cz
quentos překladač

Excel: Funkce sestavená z textu Pak ještě jedna taková srandovina, mám v buňce AM až AX text, interval pro který se budou vztahovat další hodnoty v tabulce, takže v buňce AM1 je text 1,0-1,2 , v buňce AN1 text 1,2-1,4 a tak dále.