europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

počasí praha vyšehrad
penny. letak
předpověď počasí arabba
katastr nemovitostí plzeň online
slunečnice adobe flash
bakalari oschot
goohle prekladac
bakalari gjvj
české dráhy lízátka
klára samková aktuálně

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigePožáry aktuálně kladno

Požáry aktuálně kladno

Aktuální dopravní nehody : Zákruta.cz

08.11.2019 17:28 . K dopravní nehodě dvou osobních automobilů vyjela jednotka HZS Neratovice do obce Lobkovice. Dvě zraněné osoby si převzala do péče zdravotnická záchranná služba a následně je převezla do nemocnice.


Kladno - Aktuálně.cz

Aktuální zásahy - POŽÁRY.cz 11.11.2019 21:13 Karlovarský kraj . V prostorách Domova mládeže v Karlových Varech je cítit kouř. Hasiči zatím zdroj nenašli, od začátku nebyl nikde vidět požár. Z objektu je evakuováno 335 osob, další se vrací z vycházek a mimoškolních aktivit.


POŽÁRY.cz - ohnisko žhavých zpráv | hasiči aktuálně

I/7 K, délky cca 2100 m, mezi úrovňovou křižovatkou na obec Kokovice, Klobuky, okres Kladno a křižovatkou na obec Úherce, okres Louny, z důvodu realizace stavby D7 Panenský Týnec, zkapacitnění obchvatu. Popis objízdné trasy při úplné uzavírce silnice č. I/7 K: …


Kladno: Titulní stránka

Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Odhlásit se můžete kdykoliv. Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů.


obrazem - Aktuálně.cz

Události jsou filtrovány a zveřejněny tak, jak byly vyhodnoceny v době vzniku události!


Požáry - Kladenský deník

Profesionální hasiči ze stanic Kladno a Stochov školili své dobrovolné kolegy. V neděli 29. září 2019 proběhlo školení dobrovolných jednotek obcí Žilina a Unhošť, které jsou předurčené na zásahy u dopravních nehod.


Jednotka HZS Kladno byla vyslána do ulice Vrchlického k

Jednotka HZS Kladno byla vyslána do ulice Vrchlického k požáru osobního automobilu, který začal hořel za jízdy. Řidič stačil včas vůz opustit. Sálavým teplem byly poškozeny tři další zaparkované automobily.


POŽÁRY.cz - ohnisko žhavých zpráv | hasiči aktuálně

Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Jeden stůl, jeden účet. Některé restaurace v Česku odmítají hostům rozpočítat útratu u jednoho stolu, je to pro ně práce navíc.


Požáry - Kladenský deník

Kladno zahalil hustý dým, v areálu bývalých hutí hořelo roští a odpad Kladno /VIDEO, FOTOGALERIE/ - Ve čtvrtek odpoledne zahalil Kladno hustý černý dým, který bylo… 24.4.2019