europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

tesco leták mělník
lidl leták metaxa
brandýs nad labem česká pošta
úřad práce nabídka olomouc
zprávy na primě
výpis z revizní zprávy eon
erotické povídky tělocvična
převody jednotek krychlových na litry
iron man 3 uloz to
palačinky s arašídovým máslem

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigePřekladač německych vět

Překladač německych vět

Překladač vět a textů

Překladač vět online Vám umožní přeložit libovolný text do 44 světových jazyků zcela zdarma. Přeložte si vše rychle a jednoduše.


Ectaco | Recenze, hodnocení

Překladač vět, textů a webových stránek do 90+ jazyků s výslovností. Přeložený text se zobrazí zde. Pro provedení překladu vložte text do políčka překladače vlevo a použijte tlačítko „přeložit“ výše.


Překladač vět a textů online

Překladač vět online Překladač dokáže přeložit mezi několika desítek jazyků, včetně češtiny. Dokáže přeložit jak jednoduché věty, tak i hovorné texty v běžném životě. I když má ve svém paměti několik set tisíc slov, tak i jako každý jiný stroj, nedokáže přeložit dokumenty do 100% podoby "lidské


ECTACO ČR | Ozvučený Česko <-> Německý kapesní překladač

Německý online překladač, který si poradí s více než 50 jazyky! OD TEĎ ROZUMÍTE CELÉMU SVĚTU! Ať už potřebujete němčinu kombinovat s češtinou nebo s angličtinou, nebo jsou vaše chutě více exotické, náš online překladač slov a vět vás nezklame.Jednodušší texty přeloží tak, že jim budete rozumět, a to přeci v mnoha případech určitě stačí.


Ectaco DCz 900t - Nakupka.cz překladač německych vět

Tento kapesní překladač je velice vhodný na cesty do německych mluvících zemí nebo na výuku německého jazyka. Kromě možnosti syntetické výslovnosti obsahuje slovník i výslovnost namluveno rodilými mluvčími. Slovník DCz 900T se vyznačuje velkým množstvím nadstandardních funkcí, rychlostí a stabilitou. Slovník:


Německý online překladač zdarma - umím přes 50 jazyků překladač německych vět

Kromě možnosti syntetické výslovnosti obsahuje slovník i výslovnost namluveno rodilými mluvčími. Slovník DCz 900T se vyznačuje velkým množstvím nadstandardních funkcí, rychlostí a stabilitou.Slovník: Kapesní překladač obsahuje více než 600,000 slov a 14.000 vět. Výslovnost všech německých slov.


Překladač pro české uživatele | Český-Překladač.cz

Překladač německých vět. Vznik a vývoj němčiny. Společně s ruštinou němčina suverénně mezi jazyky kraluje napříč Evropou. Německy pak v celosvětovém měřítku mluví zhruba 200 milionů lidí. Proto se nám Čechům může poměrně snadno stát, že se s němčinou potkáme hned v …


Překladač Google

Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků.


Překladač vět a textů online překladač německych vět

Překladač vět a textů online. Překladač.net je internetová aplikace, která všem návštěvníkům umožňuje zdarma online přeložit texty či celé věty do češtiny z téměř 40 cizích jazyků /nejen z angličtiny do češtiny/, samozřejmost jsou překlady anglických a německých vět a textů i slov.


Německo-český překladač vět online ZDARMA | Překladač vět

Německo-český překladač využijete nejčastěji ve škole nebo k pracovním účelům. Také při hledání některých informací na internetu často narazíte na německé texty, kterým nerozumíte. Pro orientaci v textu vám online překladač rozhodně postačí. Hlavní předností tohoto online překladače je …


Špecifikácia Ectaco DCz 900 - Heureka.sk překladač německych vět

Překladač vět přeloží během několika sekund zadaný text do požadovaného jazyka.V průběhu překládaní , kterou provede na pozadí google překladač, se zobrazuje animovaný progress. Po dokončení překladu se přeložený text zobrazí v boxu pod zadaným textem.


Překladač vět a textů online | TRANSLATE.CZ překladač německych vět

Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch.


DCz 900t překladač - Nejlepší Ceny.cz

Mujprekladac.cz je překladač celých vět online. Překládá jednotlivá slova i celé věty do 66 jazyků. 3 překladače v jednom. Google překladač, překladač Yandex a Bing.


Překladač vět a textů překladač německych vět

Německo-český / česko-německý mluvící kapesní slovník DCZ 900T je maximálně přehledný a srozumitelný, s velice pokročilou slovní zásobou. Kapesní překladač obsahuje více než 600,000 slov a 14.000 vět.