europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

schladming počasí
převody jednotek n
tvoje tvař ma znamý hlas
slunecnice kmplayer
lidl letak 10.7.
jack russel terier bazos
datova schranka otp
ordinace v růžové zahradě 2 633
zprávy z německa
leták pepco od 9.5.2019

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeNa ceste ceska televize

Na ceste ceska televize

Na cestě po západní Krétě — Česká televize - YouTube na ceste ceska televize

Agáta spoléhá na svůj šarm a nenápadnost, s níž se dostane všude a často jako první, obdivuje Martina, protože zbožňuje chytré medvědy, ale i ona se ráda blýskne nečekanými vědomostmi, a má vybroušený smysl pro humor.


TV program pro více než 100 TV stanic na 14 dní dopředu.

Po kraji bohatém na přírodní krásy a starověké památky již z doby Mezopotámie, za kontrasty starého a nového světa i stopami několika válečných konfliktů Na cestě po třetím největším městě Kanady, kde se vysoká životní úroveň, pohoda a blízkost krásné přírody


Přehled dílů — Na cestě — Česká televize na ceste ceska televize

Být malý má své výhody! Béďa ví, že nad silou vítězí chytrá hlava, dobré srdce a spolehlivý kamarád. Animovaný večerníček o maličkém slonovi, vyrobený v technologii 3D počítačové animace.


Méďové na cestách — Pořady — Déčko — Česká televize na ceste ceska televize

Pravý anglický gentleman, který se nikdy nenechá vyvést z klidu a s noblesou zvládá všechny obtíže. Vsadil se, že dokáže objet svět za 80 dní.


Willy Fog na cestě kolem světa - Česká televize na ceste ceska televize

Velký TV program oblíbených stanic s možností vyhledávání podle denní doby, dnů nebo slov. TV program - podrobné popisy i fotky, filmy, seriály, sport


Na cestě — Česká televize na ceste ceska televize

Co dělat, když máte doma neposedná čtyřčata? Zavolejte paní na hlídání! Kouzelná Bílá paní ví, jak na čtyři zvídavé kluky. Oblíbený Večerníček pro vás namluvila Martha Issová.


Nejmenší slon na světě — Pořady — Déčko — Česká televize na ceste ceska televize

Za necelou hodinu bylo hotovo. Srbský tenista Novak Djokovič potřeboval pouhých 50 minut na vítězství nad Francouzem Lucasem Pouillem ve čtvrtfinále turnaje v Tokiu. Světová jednička zdolala pátého nasazeného 6:1, 6:2 a při debutu v japonské metropoli míří za titulem.


Historik Snyder odhaluje kroky na Cestě k nesvobodě

Tv online přes internet ve vysoké kvalitě už jsou tu, takže jestli vás drží v práci,nedejte se a pusťte si televize online na spustit.cz a to uplně zdarma.


Djokovič na cestě do semifinále v Tokiu vyprovodil

Americký historik Timothy Snyder si získal oblibu především v oblasti svého zájmu, tedy střední a východní Evropě. V květnu vyšla česky jeho nejnovější kniha nazvaná Cesta k nesvobodě s podtitulem Rusko, Evropa, Amerika. Odhaluje slabiny západní společnosti a způsoby jejich zneužívání ruským režimem. O jejím poselství se debatovalo v Knihovně Václava Havla.


Tv online - televize online zdarma na ceste ceska televize

Být malý má své výhody! Béďa ví, že nad silou vítězí chytrá hlava, dobré srdce a spolehlivý kamarád. Animovaný večerníček o maličkém slonovi, vyrobený v technologii 3D počítačové animace.