europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

bakalari gymnázium vyskov
palačinky s jablky a skořicí
počátek dan brown databaze knih
leták albert supermarket liberec
rychly prachy verča
idos jízdní řády mhd trebic
zlodějka knih databáze
ladislav bartoníček česká pojišťovna
roblox slunečnice
tvoje tvář má známý hlas absolonová

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi Sverigečeský rozhlas plzen na přání

český rozhlas plzen na přání

Pořady stanice | Český rozhlas Plzeň
Čtení na léto Každoročně vám v něm nabízíme povídky plzeňských autorů, těch mladých a začínajících, zavedených a slavných i těch opomíjených a zapomenutých. Letošní čtení bude jiné.

Český rozhlas Region – Praha a střední Čechy
Poslech rádia online a podcasty. V nejrozsáhlejším archivu audií u nás vám nabízíme statisíce pořadů a dalších zvukových záznamů zdarma k poslechu a mnohé i ke stažení.

Stanice | Portál - portal.rozhlas.cz český rozhlas plzen na přání
Celoplošné stanice. Regionální stanice. Český rozhlas Zprávy Stanice Newslettery Vše na webu A-Z

Kontakt | Plzeň - plzen.rozhlas.cz
Český rozhlas Plzeň, Plzen, Czech Republic. 11,617 likes · 3,834 talking about this · 1,253 were here. Web: plzen.rozhlas.cz Vysílače: Jump to. Sections of this page. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který získá 2 vstupenky na tento koncert.

Český rozhlas Plzeň - Přání ke Dni matek | Facebook
Na adresu Český rozhlas Plzeň, nám. Míru 10, 301 00 Plzeň, napište následující údaje: svou adresu, telefon, text gratulace a název tří písniček, event. kapel pro výběr. Pokud chcete vaši objednávku zaslat elektronicky, stačí vyplnit formulář, který najdete v části Nechte si zahrát na

Stanice | Portál - portal.rozhlas.cz
Český rozhlas Plzeň -PŘEHRÁT. PETR MUK PŘICHÁZÍŠ S LÁSKOU Humoriáda Vybírejte si scénky v hodině plné humoru na přání. Scénky vám nabízí Ota Jirák a moderuje Pavel Kučera. Hlasujte formou SMS ve tvaru HUMOR A nebo B na číslo 90 011 04 nebo volejte 731 800 900.

Český rozhlas Plzeň - PŘEHRÁT | radia.cz český rozhlas plzen na přání
Oblíbený pořad, který je založený na kontaktu s posluchačem. Český rozhlas Plzeň jeho prostřednictvím vychází vstříc všem, kdo chtějí udělat radost písničkou svým blízkým a známým. Přání a vzkazy přijímáme na telefonním čísle: 221 554 222. Objednávku můžete

Program | Plzeň - plzen.rozhlas.cz
Program Českého rozhlasu Jak nás naladíte Český rozhlas Zprávy Stanice Newslettery Vše na webu A-Z

Český rozhlas Plzeň - Home | Facebook
Aktuální zprávy, tipy na výlety, recepty, užitečné rady, příběhy a rozhovory se zajímavými hosty. Online vysílání a vše o programu. Český rozhlas Plzeň

Český rozhlas České Budějovice (živé vysílání)
Český rozhlas: zprávy, rozhovory, kultura, historie i věda. Martin Růžek na rozhlasového Leara vzpomínal jako na jeden z nejnáročnějších úkolů své kariéry, byl pro něj mimořádně fyzicky i emocionálně vyčerpávající.

Český rozhlas Plzeň - PŘEHRÁT | radia.cz
Písemná přání spolu s žádostí o zahrání písničky jiného žánru můžete v našem vysílání také předat, nabízíme možnost využít k tomuto účelu pořad Melodie podvečera. Přání a píseň tedy zazní hned na začátku, i když starší pán by své přání očekával třeba až po 12. hodině. Český rozhlas.

Český rozhlas Plzeň - PŘEHRÁT | radia.cz
Přehrávač stanice Český rozhlas České Budějovice (Reportáže z jižních Čech, písničky na přání a dechovka)