europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

canola překlad
prani k narozeninam diy
poslední díl teorie velkého třesku
tvoje tvář má známý hlas 1díl
ceska pojistovna pojisteni odpovednosti z vykonu povolani
ceska posta nova role
akční léták albert
dailymotion ordinace v růžové zahradě 2 864
úřad práce praha 15
počasí mutěnice radar

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi Sverigečeské dráhy parní lokomotiva

české dráhy parní lokomotiva

České dráhy, a.s.

Tiskové zprávy Na den železnice pojede do Trutnova parní lokomotiva „Velký bejček“ 3.9.2019 - 12:45. V rámci zářijových oslav Dne železnice a Dnů evropského dědictví se v neděli 15. září v trutnovském depu uskuteční den otevřených dveří.


Images of České dráhy Parní lokomotiva

české dráhy parní lokomotiva
Aktuality. 5.11.2019 23:49. Sezóna 2019 Letošní sezona v ČD Muzeu byla ukončena. » 24.4.2019 9:41. Parní lokomotiva 414.096 Dne 17.4.2019 byla po 52 letech od odstavení zkušebně zatopena parní lokomotiva 414.096, u které se předpokládá uvedení do provozu v 1. pololetí tohoto roku.


České dráhy, a. s. | Na den železnice pojede do Trutnova

české dráhy parní lokomotiva
České dráhy. 3 hrs · Několik let namáhavé práce se vyplatilo! Po více než 50 letech od odstavení bude příští sobotu, 19. října, jedinečná příležitost se svézt poprvé po dlouhých letech vlakem taženým parní lokomotivou 414.096, přezdívanou Heligón. České dráhy Videos Jízda parní


Úvodní stránka | České dráhy

České dráhy ve spolupráci s Pardubickým krajem i letos vypraví každou sobotu od 17. června do 30. září historické vlaky na Králický Sněžník, které jedou z České Třebové přes Ústí nad Orlicí, Letohrad a Dolní Lipku až do Hanušovic a stejnou trasou i zpět.


Česko jako parní velmoc. Železniční nostalgie zažívá velký

České dráhy, a.s., ČD Nostalgie. Historickým parní vlakem na adventní trhy v Nedvědici Brno – Nedvědice a zpět 433.001 Ce, bufet další informace České dráhy, a.s., ROC Brno.


Lokomotiva 753 – Wikipedie

První tuzemské lokomotivy, první parní lokomotiva 365.0 vyvinutá v Československu pro ČSD. Nedlouho po vzniku samostatných ČSD v roce 1918 začalo vedení drah řešit akutní nedostatek rychlíkových lokomotiv. Dráhy totiž zdědily po Bavorsku druhou nejrozsáhlejší evropskou síť drah.


Běh času | České dráhy

české dráhy parní lokomotiva
Cestování vlakem za zážitky má mnoho výhod. Inspirujte se u nás, nebo si rovnou stáhněte do mobilu zdarma aplikaci Vlakem na výlet.


Parní událost roku: Po dlouhé opravě vyjede před

české dráhy parní lokomotiva
České dráhy: Historický vlak vyrazí na parní víkend v železničním muzeu v Lužné u Rakovníka 08.05.2019 7:36 Tuto sobotu a neděli 11. a 12. května vypraví národní dopravce parní vlak z pražského hlavního nádraží do Lužné u Rakovníka, kde bude připraven parní víkend v …


Parní lokomotiva Heligón vyrazí po 50 letech na první

české dráhy parní lokomotiva
České dráhy a.s., Město Rožnov p. R. Parní lokomotiva v sobotu 6. července kvůli poruše nepojede Parní lokomotiva Rosnička, která měla v sobotu 6. července vozit pasažéry mezi Valašským Meziříčím a Rožnovem, bohužel jezdit nebude.


Parní lokomotiva 314.303

Nechte auto doma a vyrazte s rodinou či přáteli na výlet vlakem. S novou aplikací „Vlakem na výlet“ můžete vybírat ze stovek různých výletů, neřešíte problémy s parkováním. Ve vlaku si můžete popovídat, nasvačit se nebo jen tak odpočívat.


Videos of české dráhy parní lokomotiva

Mikulášský vlak Na trati Tábor-Bechyně vyjede 7. prosince 2019 oblíbený Mikulášský vlak. Stejně jako v loňském roce pojede odpoledne a vrátí se do Tábora večer. Těšit se můžete na partu Mikulášů, andělů i čertů, nadílku ve vlaku a otevřenou remízu s modelovým kolejištěm v Bechyni!


Kalendář železničních akcí - nejbližší měsíc - ŽelPage

Kalendář jízd nostalgických vlaků ČD v roce 2019. Stáhněte si kalendář nostalgických jízd pro rok 2019 (data platná k 6.3.2019) se základními informacemi o nasazených vozidlech a trasách.


České dráhy: Historický vlak vyrazí na parní víkend v

11.11.2019 - Parní lokomotiva 414.096 z roku 1906 přezdívaná Heligón se po více než padesátileté přestávce a nákladné rekonstrukci vypravila na koleje i s cestujícími. Svůj další historický okamžik si odbyla v sobotu 19. října na trati z Lužné u Rakovníka do nedalekých Kolešovic.


České dráhy, a. s. | Sobotní nostalgické jízdy na Kralický

české dráhy parní lokomotiva
Fanoušky nečeká letos na železnici žádný návrat starší parní lokomotivy, naopak některé z kolejí dočasně zmizí. České dráhy začnou letos opravovat svůj „čtyřkolák“ používaný hlavně pro vlaky kolem Prahy, příští rok chtějí ale vyjet po dlouhé době s lokomotivou 414.096, kterou si přivezly z podstavce v Českých Velenicích.


Nostalgické vlaky | České dráhy

Tiskové zprávy Parní vlak ČD vyrazí na parní víkend v železničním muzeu v Lužné u Rakovníka. 3.5.2018 - 13:05. Tuto sobotu a neděli 5. a 6. května vypraví České dráhy parní vlak z pražského hlavního nádraží do Lužné u Rakovníka, kde bude připraven parní víkend v …