europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

teorie velkého třesku s7e3
brigáda dráčik dvůr králové
rajce net
anna fialová tvoje tvar ma znamy hlas
tichá bolest ulozto
vymena manzelek 6.9 cely dil
prostřeno tourretův syndrom
student agency obchodní rejstřík
ordinace v růžové zahradě 2 - 728. díl
přání k 65. narozeninám pro muže

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeDatova schranka ceske posty

Datova schranka ceske posty

Kalkulátor poštovného - Česká pošta, s.p. datova schranka ceske posty Česká pošta, s. p. připravuje mimořádnou odstávku provozu datové sítě. V rámci této akce dojde k souvislému výpadku služeb, kdy nebudou dostupné veškeré centrální systémy a síť České pošty.
Elektronické a analogové podání - Česká pošta Finanční správa České Republiky je soustavou správních orgánů pro výkon daní. Na stránkách naleznete informace, které se vztahují k daním, daňové tiskopisy, předpisy a vyhlášky.
Doplňkové služby k datovým schránkám - Česká pošta K problem jsem nasel info: Je možné dlouhodobě uložit zprávy z datové schránky tak, aby byly zachovány i jim přiřazené kódy (prvky autenticity a integrity) jinak než prostřednictvím využití placené služby České pošty tzv. datového trezoru? Zpráva, která bude přečtená, bude v datové schránce uchována po dobu 90 dní. Po této lhůtě bude příloha datové zprávy
Česká pošta, s.p. - Živnostenský rejstřík Autentizační metody. Zvyšte bezpečnost vašeho přihlašování do datové schránky. Díky SMS autentizaci budete mít jistotu, že se do vaší datové schránky dostanete jen vy.
Vyhledávání poboček - Česká pošta datova schranka ceske posty Call centrum: 840 111 244 info@cpost.cz. Kontakty
Zřízení datové schránky - Česká pošta ©2019 Ministerstvo vnitra ČR. Všechna práva vyhrazena. Provoz datových schránek i webové prezentace zajišťuje Česká pošta, s.p.
Žádosti a oznámení datových schránek - Česká pošta Tipy pro vyhledávání: Prohledávají se názvy, anotace a vlastní obsah dokumentů.Slovní spojení zadávejte v uvozovkách (např. "Cenné psaní") nebo slova oddělte tečkou (např.
Sledování zásilek - Česká pošta, s.p. datova schranka ceske posty Datové schránky. Datová schránka vám umožní posílat elektronické dokumenty orgánům veřejné moci zcela zdarma. Stejně tak obce, soudy, úřady a další instituce státu by měly posílat korespondenci přednostně do datové schránky.
Kalkulátor poštovného - Česká pošta, s.p. datova schranka ceske posty eObčanka. eObčanka - snazší a pohodlnější jednání s úřady. Zde najdete vše, co potřebujete vědět o eObčance. Jak si ji založit, kde a jak ji použít.
MČ Praha 8: Aktuality z městské části - Mimořádná odstávka 180 00 Praha 8, Sokolovská 260/143, 181 00 Praha 81, Lodžská 850/6 a ; 182 00 Praha 82, Burešova 1663/6. Uskuteční se po dobu nezbytně nutnou a to v rozsahu od soboty 13.07.2019 od 12.00 hodin do neděle 14.07.2019 do 02.00 hodin. V rámci této mimořádné akce dojde k souvislému výpadku služeb, provozovny tak budou v off-line režimu a na provozovnách bude znemožněno
Vyhledávání poboček - Česká pošta Výdejní místo. Provozovna, která poskytuje vybrané poštovní služby, především výdej uložených zásilek.