europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

slunečnice koláč
vrchní soud v praze datová schránka
na čem smažit palačinky
kotě obrázky
výměna manželek 14.2.
veseli databaze knih
překlad česko anglický
bazarov cz ulozto stahuj zdarma
dlouhodobá předpověď počasí dánsko
ordinace v růžové zahradě 2 663 díl

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeCeske drahy rodinna jizdenka

Ceske drahy rodinna jizdenka

České dráhy, a. s. | Včasná jízdenka Evropa se rozšiřuje

Tiskové zprávy Parními vlaky na Pekařskou a Solnou jízdu. 19.8.2008 - 17:00. O víkendu vypraví České dráhy další dva parní vlaky v rámci Jihočeského léta s párou.


České dráhy, a. s. | ČD vypraví parní expresy na

České dráhy zlevní u příležitosti národních oslav 100 let republiky výrazně cestování o víkendu 27. a 28. října. Skupinovou víkendovou jízdenku, která běžně platí pro dva dospělé a až tři děti do 15 let, bude mimořádně možné využít i pro pět dospělých cestujících.


Aktuální akce - Akčníjízdenky.cz

Mapa stránek | Kontakty | Hledání na webu. Copyright 2012 - České dráhy, a.s. Vysvětlivky symbolů Zobrazit plnou verzi Zobrazit plnou verzi


České dráhy, a. s. | Parním cyklovlakem do Netolic ceske drahy rodinna jizdenka

JIKORD plus je rodinná celokrajská jednodenní papírová jízdenka, která stojí 250 Kč a mohou na ni jet až 2 dospělý a až 3 děti do 15 let po celém Jihočeském kraji hromadnými dopravními prostředky (linkové autobusy, vlaky, MHD), které jsou v závazku veřejné služby.


Rodinná jízdenka JIKORD plus | iKaplice.cz - informační

Tiskové zprávy Parní vlak Českých drah vyrazí v sobotu z Prahy-Braníka do Vlašimi. 29.8.2018 - 14:49. V sobotu 1. září vypraví České dráhy poslední prázdninový historický vlak do Posázaví.


Skupinová jízdenka | České dráhy

Akční jízdenky na vlak, nejlevnější jízdenky do Prahy, do Brna a do Ostravy, srovnávač jízdenek, levné jízdenky a slevy na vlak pro studenty, rodiny a důchodce, akce vlakových a autobusových dopravců. Přehled jak levně cestovat a nejlevnější ceny jízdenek.


E-shop | České dráhy

Možná si ještě vzpomenete na článek z ledna tohoto roku s tipy na levné cestování.V rámci tohoto článku jsem zmiňoval, že dobrou jízdenkou pro rodinné výlety je Skupinová víkendová jízdenka.


České dráhy, a. s. | Včasná jízdenka Evropa se rozšiřuje

Tiskové zprávy ČD vypraví parní expresy na velikonoční jarmark na Křivoklátě. 11.4.2017 - 12:52. Milovníci železniční nostalgie mohou o Velikonocích opět vyrazit parním expresem na hrad Křivoklát.


136 Kč za den. České dráhy o víkendu mimořádně zlevní ceske drahy rodinna jizdenka

Tiskové zprávy Včasná jízdenka Evropa se rozšiřuje na Ukrajinu a do Chorvatska. 20.6.2019 - 12:46. České dráhy ve spolupráci se slovenskou společností ZSSK a ukrajinskými železnicemi UŽ zlepšily spojení mezi Českem a Ukrajinou a zavedly novou Včasnou jízdenku Ukrajina do Mukačeva.


Jízdenka Labe-Elbe: Doprava Ústeckého kraje: Ústecký kraj ceske drahy rodinna jizdenka

Podmínky Skupinové víkendové jízdenky. Na jednu Skupinovou víkendovou jízdenku může v sobotu, neděli nebo státní svátek cestovat kamkoli po České republice nebo po zvoleném kraji ve vlacích ČD až 5 spolucestujících, přičemž pouze 2 z nich mohou být starší 15 let.To znamená tyto maximální kombinace: 2 dospělí + 3 děti, 1 dospělý + 4 děti nebo 5 dětí.


České dráhy, a. s. | Parním vlakem na Knížecí Velikonoce ceske drahy rodinna jizdenka

Cestuje vás 6 a více? cestu skupiny od 6 osob je potřeba objednat předem; sleva 50 % pro každého cestujícího; při objednání cesty předem vám zajistíme pro každý vlak, ve kterém ujedete minimálně 15 km, zdarma místenky (vyjma místenek SC a místenek pro vlaky EN 476/477 Metropol), pokud je …


České dráhy, a. s. | Parními vlaky na Pekařskou a Solnou jízdu ceske drahy rodinna jizdenka

Spojení a jízdenka


Purchase a ticket | České dráhy, a.s.

Tiskové zprávy Na Křivoklát a do ČD Muzea parním expresem. 1.8.2012 - 11:26. V sobotu 4. srpna vyjede parní expres tažený exkluzivně lokomotivou „Štokr“ s historickými vagony a bufetovým vozem na 17. ročník Křivořezání, tradičního řezbářského setkání na Křivoklátě.