europan-cz.cz

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi Sverige

Adam ondra aktuálně

Ondra, Čermák, Frintová. Brno zná letošní nejlepší sportovce

Brněnský horolezec Adam Ondra vyhrál poslední závod Světového poháru v lezení na obtížnost. V Kranji se zároveň stal absolutním vítězem světové série. Napodobil tak svého o pár let staršího rodáka Tomáše Mrázka který pohár také již v minulosti získal.

HUDY lezecká stěna Brno - Posts | Facebook

Aktuálně. Aktualizováno 29. 9. 2019 19:44 Vodní král Lacko v Le Mans vyhrál první nedělní jízdu a je blízko druhé příčky Adam Lacko v Buggyře vyhrál v neděli v Le Mans první jízdu dne, v té druhé obsadil šesté místo. V pořadí ME na druhého Albaceteho.ztrácí jen tři body.

Images of Adam Ondra Aktuálně

adam ondra aktuálně
Nechybí ani Adam Ondra. Aktuálně: Adam Ondra konečně dobyl titul mistra Evropy . Finále obtížnosti: Podobně jako v Kranji zvítězil rozdílem třídy Adam Ondra o 8 chytů nad druhým Albertem Ginézem Lópezem. Bronzovou medaili dostal Švýcar Sascha Lehmann.

Rock Master – Wikipedie

Adam Ondra vyhrál na Světovém poháru v Číně kvalifikaci v lezení na obtížnost, ve kterém se letos stal mistrem světa i Evropy. Český reprezentant byl jedním z osmi lezců, kteří vylezli až na vrchol obou kvalifikačních cest a může navázat na prvenství v předchozích závodech v Chamonix a Kranji.

Adam Ondra - Aktuálně.cz

Adam Ondra, Martin Stráník a Jakub Konečný postupují do semifinále Světového poháru v lezení na obtížnost! V dnešní kvalifikaci SP v lezení na obtížnost ve slov Aktuálně na galerii a hale máme o tři samonavijáky méně, z revize by se měly vrátit v příštím týdnu.

ME Edinburgh: Adam Ondra mistrem Evropy

Prohlédněte si fotografie ze světového šampionátu ve sportovním lezení v japonském Hačiodži, němž Adam Ondra rok před olympijskou premiérou tohoto sportu vybojoval zlato v lezení na obtížnost

Adam Ondra | HoroAkademie.cz

Adam Ondra na cestu obtížnosti 9c velmi specificky trénoval a úzce spolupracoval i s fyzioterapeutem, se kterým se připravoval na konkrétní pohyby. V lezení jde o zcela nový přístup, který ukazuje nové možnosti. Slovensko AKTUÁLNĚ 2019 DĚTI

Enormní zájem o olympiádu v Tokiu. Přihlásilo se již o 120

Ondra, Čermák, Frintová. Brno zná letošní nejlepší sportovce . 14. prosinec 2018 (ral) – Titul sportovce Brna popáté v řadě získal sportovní lezec Adam Ondra. Nejlepší sportovci, sportovní kolektivy i sportovní akce roku 2018 se vyhlašovaly včera večer. Tři osobnosti byly nově uvedeny do …

Adam Ondra vylezl Silence / Project Hard 9c ve Flatanger

Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Adam Ondra získal v "olympijské" kombinaci na mistrovství světa stříbrnou medaili. Podívejte se na videu, jak svůj výkon i celou soutěž hodnotí. Ondra bude bojovat o medaile z MS i v boulderingu

Adam Ondra. Adam Ondra. Lezec Ondra byl na MS nejlepší v kvalifikaci boulderingu Adam Ondra Foto: Petr Paseka reklama. reklama

Český "Spider-Man" v akci. Tak lezec Adam Ondra získal

Adam Ondra by podle Ogury mohl být velkým lákadlem pro fanoušky. Byť se český reprezentant na hry ještě nenominoval, na místo, kde by se mělo v Tokiu příští rok bojovat o medaile z lezení, se už byl podívat. „Místo, kde bude lezení, je aktuálně defacto jen parkoviště.

Lezec Adam Ondra je opět nejlepším sportovcem kraje. 21. březen 2018 (ik) – Nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za loňský rok byl v úterý vyhlášen sportovní lezec Adam Ondra. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Adam Ondra je současně …

horolezectví - Aktuálně.cz

Rock Master (Arco Rock Master) jsou mezinárodní prestižní závody v lezení třídy masters s nejdelší tradicí, na které jsou zváni aktuálně nejlepší lezci z celého světa. Každoročně se pořádají na začátku září v italském městě Arco.Během týdenního festivalu se konají také závody juniorů a během slavnostního večera se udílejí mezinárodní prestižní

Adam Ondra vyhrál Světový pohár 2009 - Horydoly.cz

Adam Ondra. Adam Ondra. Skvělý Ondra! Český reprezentant je potřetí mistrem světa v lezení na obtížnost Adam Ondra Foto: Lukáš Bíba reklama.

Lezec Adam Ondra je opět nejlepším sportovcem kraje - Brno

Adam Ondra vylezl legendární stěnu Dawn Wall v amerických Yosemitech. A to pouze dva měsíce poté, co dominoval na světovém šampionátu v lezení na obtížnost. Pár dní po závodu s ním tehdy v Brně natáčel i Martin Veselovský.